Ian Somerhalder
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ian Somerhalder


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Descriere

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ian's Girl
Ian's Girl
Admin
Admin

Mesaje : 605
Data de inscriere : 13/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Ian's bed

Descriere _
MesajSubiect: Descriere   Descriere EmptyMar Iul 13, 2010 11:05 pm

Trezirea este prima carte din serie.

Descriere TrezireaJV1

Un triunghi amoros mortal strabate timpul, din Florenta sfarsitului de veac cincisprezece pana intr-un orasel american din zilele noastre, povestea iubirii adolescentine intre doi frati vampiri si frumoasa fata impartita intre dragostea lor.
ELENA

Fata cu ochi albastri de nestemata si par de aur, intotdeauna Regina Balului, cea care poate avea orice baiat isi doreste.

STEFAN

Distant si misterios, pare sa fie singurul baiat care ii poate rezista Elenei, desi incearca din rasputeri sa o apere de ororile trecutului sau tragic.

DAMON

Sexy, periculos si manat de dorinta de a se razbuna pe Stefan, fratele pe care il
invinuieste ca l-a tradat. Hotarat sa o aiba pe Elena, e in stare sa omoare pentru ea.


Leda Books
Sus In jos
Kittycat
Kittycat
Human
Human

Mesaje : 84
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 30

Descriere _
MesajSubiect: Re: Descriere   Descriere EmptyMier Iul 14, 2010 1:05 am

Am citit-o. si mi-a placut.. imi era cam greu sa imi imaginez personajele altfel.. de exemplu pe Elena sa o vad "blonda" wtf.. sau bonie..Smile))
oricum... actiunea e faina.. si imi place cum e scrisa cartea.. adica la persoana a 3-a.
Sus In jos
Lil'Tehy
Lil'Tehy
Good Vampire
Good Vampire

Mesaje : 366
Data de inscriere : 14/07/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe mare..

Descriere _
MesajSubiect: Re: Descriere   Descriere EmptyMier Iul 14, 2010 5:46 am

Eu am citit cartea mai intai si cand am vazut filmu a fost un soc cand am vazut-o pe Bonnie , mi-o imaginam cu totul altfel , in rest la celelalte personaje nu am avut probleme.
Carte e frumoasa , desi Elena pare umpic cam mandra la inceput . Cartea este povestita la persoana a treia si imi place la nebunie asta.Pe alocuri mi se pare seaca , dar tot imi place.
Dupa parerea mea serialul e mai bun , dar si cartea are farmecul ei.
Sus In jos
Damon<3
Damon<3
Good Vampire
Good Vampire

Mesaje : 214
Data de inscriere : 15/07/2010

Descriere _
MesajSubiect: Re: Descriere   Descriere EmptyJoi Iul 15, 2010 6:38 am

Am citit cartea intr-o zi....
Consider ca e prea scurta:|
Mi-ar fi placut mai multa actiune, dar nu-i nimic...cartea e doar un bosnus pentru serial care e superb si nu se aseamana aproape deloc cu ce e scris:|
Bine ca ELena nu e blonda:-j
Sus In jos
See.My.Soul
See.My.Soul
Human
Human

Mesaje : 53
Data de inscriere : 30/10/2010

Descriere _
MesajSubiect: Re: Descriere   Descriere EmptyDum Oct 31, 2010 1:57 am

Am citit aceasta carte dupa aparitia serialul si sincera sa fiu mi-a placut mult,e adevarat,actiunea este putin cam diferita fata de serial si personajele la fel,dar mi se pare interesant sa vad cum decurge povestea in ambele parti.

Damon<3 a scris:
Bine ca ELena nu e blonda:-j
Da!Mie imi place Nina si ma bucur ca nu s-a vopsit doar de dragul serialului. Smile
Sus In jos

Continut sponsorizat



Descriere _
MesajSubiect: Re: Descriere   Descriere Empty

Sus In jos
 

Descriere

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ian Somerhalder :: Books :: Trezirea-