Ian Somerhalder
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ian Somerhalder


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Sezonul doi- Spoiler!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
CrisS
CrisS
Designer
Designer

Mesaje : 216
Data de inscriere : 15/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Sezonul doi- Spoiler! _
MesajSubiect: Sezonul doi- Spoiler!   Sezonul doi- Spoiler! EmptyDum Iul 18, 2010 1:32 am

Apariţia neaşteptată a lui Katherine în Mystic Falls va creea o mare tensiune în triunghiul amoros: Stefan-Elena-Damon şi între ceilalţi locuitori ai oraşului. Noi şi neaşteptate prietenii vor dispărea, aliaţii vor deveni duşmani şi multe inimi vor fi frânte. Stefan şi Damon vor fi nevoiţi să ţină piept unei forţe diabolice pe care nu au mai întâlnit-o până acum.
Sus In jos
.pisichodelică.
.pisichodelică.
Human
Human

Mesaje : 48
Data de inscriere : 03/08/2010
Varsta : 27
Localizare : acolo unde mă duce gândul.

Sezonul doi- Spoiler! _
MesajSubiect: Re: Sezonul doi- Spoiler!   Sezonul doi- Spoiler! EmptyMar Aug 03, 2010 9:55 pm


Intrebare : O sa vedem mai mult din varcolacul din Vampire Diaries , Tyler ? A fost surprinzator absent din seara cand a aparut luna plina. -Marz
Ausiello: " Cred ca este mai interesant sa pastram [ varcolacul din el ] ascuns " a spus producatorul executiv Kevin Williamson, " si in locul sa isi arate agresiunea si problemele cu tatalui lui si lucruri care sunt asociate cu un lup , fara sa il facem lup .
O sa se arate cartea pe fata legat de varcolac deoarece " oriunde sunt vampiri, sunt si varcolaci in apropiere", spune Williamson. " Cea mai mare preocupare a mea este ce efecte speciale trebuie sa folosim.
"Acest fapt trebuie tratat usor, sa pregatim multi bani si cateva teste. Acum lucram sa gasim ceva care sa nu arate stupid. Si trebuie sa fie si sexy - pentru ca hai sa vorbim serios , avem acesti oameni frumosi pentru un motiv. "


Intrebare : As dori un detaliu din Vampire Diaries , va rog ! - Vanessa
Ausiello : Ian Somerhalder prevede ca cei din Team Damon vor experimenta o mare popularitate in urmatorul sezon. " Cred ca o sa aflam mai multe despre Stefan, iar acest fapt poate sa ii faca pe fanii Team Stefan sa isi schimbe tabara." spune el . " Nu este un baiat asa cuminte precum pare."

" Daca Jeremy supravietuieste ar putea sa inceapa o conexiune stransa intre el si Tyler , iar o noua relatie de fratie se naste intre Stefan si Matt . "

Julie a specificat ca Stefan , Elena si Jonathan Gilbert ar putea sa nu fie singurii cu jurnale. " Cine stie , poate Katherine a avut un jurnal pe timpul ei " , a spus ea.


- Vom continua cu flashback-urile din 1864, dar scriitorii s-au gandit si la niste scene pentru viitoarele sezoane . O farsa/gluma [ sau o scena de ras ] este cea in care Stefan si Damon petreceau intr-un fost - club de noapte numit Studio 54.



In sezonul 2 , Stefan/ Elena / Damon vor evolua intr-o relatie Stefan/ Katherine / Elena / Damon si surprinzator , Stefan , nu Damon , va fi cel mai afectat de aparitia lui Katherine : se pare ca el isi va arata sentimentele despre care spunea ca nu le mai are fata de ea . Elena va invata si isi va da seama ca are niste sentimente mult mai puternince fata de Damon , iar Damon , pe cealalta parte va fi ocupat sa conceapa un plan pentru Council of the Founding Fathers sa o omoare pe Katherine.
Si da, varcolacii vor fi introdusi in sezonul urmator ( Tyler ) care va avea o conexiune cu o anumta vrajtoare ( Bonnie ) care vor incerca sa isi dea seama despre abilitatile lor supranaturale.
Sus In jos
http://mywordskillpeople.blogspot.com
 

Sezonul doi- Spoiler!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ian Somerhalder :: Tv Series :: News-